BeamZ COB50, compacte LED PAR spot met forse lichtopbrengst
De BeamZ COB50 is een compacte LED PAR spot met een krachtige 50W COB LED aan boord die een enorme lichtopbrengst heeft. De COB LED is voorzien van 5 kleuren zodat vrijwel alle kleuren met deze lamp gefabriceerd kunnen worden door middel van kleurenmenging. Door zijn forse felle lamp is de COB50 in staat om ook over grotere afstanden te kunnen projecteren. De COB50 is dan ook bekwaam voor de grotere lichtinstallaties in discotheken, clubs en podia maar natuurlijk mede voor architectonische doeleinden bijvoorbeeld het belichten van objecten, wanden, etc. Door zijn relatief geringen maten kan de COB50 in eenieder binnenhuis opgenomen worden.
5 Kleuren
De COB LED van de BeamZ COB50 is voorzien van 5 lichtbronnen in de kleuren Rood, Groen, Blauw, Amber en Wit (RGBAW). Uiteraard zijn deze kleuren met de COB50 te realiseren. Maar er is meer. Door kleuren te mengen kunnen ontelbaar vaak aanvullende kleuren / kleurtinten gerealiseerd worden. Zet bijvoorbeeld de rode en groene lichtbron aan en het licht uit de COB50 is geel van kleur. Door de hechtheid (felheid) van de rode of groene tint te variëren ontstaan weer vele andere kleurnuances geel. Hetzelfde is eventueel met rood en blauw. Bij deze twee kleuren ontstaat er paars waarbij er landelijk ook weer met de kleuren rood en blauw ‘gespeeld’ kan worden voor menig paarse variaties. Het toevoegen van wit zorgt ervoor dat van alle kleuren ook pastelkleuren ontwikkeld kunnen worden zodat de mogelijkheden van de BeamZ COB50 eindeloos zijn.
Sturing
Kleuren mengen en ‘spelen’ met kleuren klinkt landelijk allemaal wel amusant maar hoe werkt dat bij de COB50? De meest veelzijdige methode om de COB50 aan te sturen is via DMX. Met een DMX controller (niet meegeleverd) kan op afstand complete vastigheid over de COB50 genomen worden. Afhankelijk van de controller is het tevens misschien om zelf programma’s te programmeren zodat de COB50 nauwkeurig doet wat je wil. Eventueel zijn via DMX uiteenlopende COB50 spots aan te sturen voor een kleurrijke en dynamische lichtshow. De mogelijkheden zijn hierin eindeloos en je fantasie is hierin de enige beperkende factor. Wil je het allemaal niet zo uitgebreid en wil je bijvoorbeeld een vaste kleur of goed een continue wisseling van kleuren dan kan dat mede op de COB50 zelf ingesteld worden. De spot is immers voorzien van enkele ingebouwde programma’s zodat hij geheel zelfstandig kan werken. Door middel van een interne micrfoon kan de BeamZ COB50 mede reageren op geluid. Via het display en de vier knoppen achterop kan de lamp comfortabel, via een intuïtief menu, naar wens worden ingesteld.
Kenmerken
- Voorzien van felle 50W COB LED
- DMX en Stand-alone modus
- Master/slave functie
- Geluidsgestuurd met instelbare gevoeligheid
- Auto modus met variabele snelheid
- Voorgeprogrammeerde shows
- DMX in/output via 3-pin XLR
- IEC-connector input/output
- Bedieningspaneel met LED display
- Dubbele beugel, fungeert tegelijk als vloerstandaard
Kenmerken
- Stralingshoek: 60°
- Aantal kleuren COB LED: 5
- Kleuren: Rood, Groen, Blauw, Amber & Wit
- Aantal LED’s: 1 (50W)
- Aantal DMX kanalen: 9
- Aansluitspanning: 230Vac/50Hz
- Vermogen: 65W
Afmetingen en gewicht
- Afmetingen: 200 x 170 x 191mm
- Gewicht: 1.1kg