BeamZ BT400 lichtgewicht LED par met 12x 10W LED’s
Op zoek naar een krachtige LED Par voor jouw drive-in show? Ben jij met je DJ set dikwijls onderweg en zoek je een betrouwbare oplossing om je lichtshow mee te kunnen nemen? De BT400 is jouw oplossing! Deze lichtgewicht lamp bezit over maar liefst 12 LED’s met een geld van 10W per LED waardoor hij een zeer hoge lichtoutput heeft. De RGBW kleurenmenging en de 2 afzonderlijk te bedienen segmenten maken de lamp compleet. De BT400 is dan ook breed inzetbaar bij DJ’s, horeca, sportscholen en uiteenlopende andere tijdelijke, mobiele of vaste toepassingen.
12 RGBW 4-in-1 LED’s
De 12 LED’s van de BT400 zijn 4-in-1 RGBW LED’s. 4-in-1 wil zeggen dat elke LED bezit over 4 kleuren en bij de BT400 zijn dat de kleuren Rood, Groen, Blauw en Wit (vandaar RGBW). Door deze kleuren te mengen is het eventueel om weer menig andere kleuren te maken onder andere geel of paars. Door wit toe te voegen is het zelfs toevallig om pastelkleuren te maken. Het is met de BT400 op die manier potentieel om een enorm aantal kleuren te maken voor een kleurrijke lichtshow.
2 segmenten
De BeamZ BT400 is opgebouwd uit 2 afzonderlijk aan te sturen segmenten. Door met deze segmenten te spelen is het soms om super leuke effecten met de BT400 te creëren. De buitenste ring van 9 LED’s is een segment en de 3 LED’s in de vorm van een driehoek is het 2e segment. Het samenspel van deze 2 segmenten in combinatie met de vele mogelijke kleuren zorgt voor schitterende effecten.
Bediening
Ondanks de vele opties en mogelijkheden van de BT400 is de bediening simpelweg gebleven. Door de meegeleverde afstandsbediening kan levensgetrouw iedereen met de LED spot overweg om een leuke lichtshow te krijgen. De veeleisende (professionele) gebruiker kan genruik maken van DMX om op die manier via zijn DMX controller (niet meegeleverd) volle grip over de lamp te krijgen en zo zelf lichtshows te programmeren. Tevens is de lamp in staat om geheel zelfstandig te werken op een van de voorgeprogrammeerde programma’s. Als laatste behoort mede geluidsbesturing tot de mogelijkheden zodat realistisch eenieder plezier kan hebben van de BT400.
Kenmerken
- Voorzien van 12 krachtige LED’s
- 2 afzonderlijk aan te sturen segmenten
- RGBW kleurenmix
- Lichtgewicht ABS-behuizing
- Ingebouwde programma’s
- DMX en stand-alone modus
- Automatisch en geluidsgestuurd
- Master/slave-functie
- 0-100% dimbaar
- Afstandsbediening bijgeleverd
- Bedieningspaneel met LED-display
- Dubbele beugel ook bekwaam als vloerstandaard
- Incl. DMX kabel, safety rope en Powercon stroomkabel
Specificaties
- Aantal LED’s: 12
- Vermogen per LED: 10W
- LED kleuren: Rood, Groen, Blauw en Wit
- Kleurtemperatuur:2700 – 8000K
- 10 of 18 DMX-kanalen
- Stralingshoek: 22°
- Field angle: 40°
- Lichtsterkte: 12855 lx @ 1m
- Flitssnelheid: 1 – 25 fps
- IP rating: IP20
- Koeling middels ventilator
- DMX aansluiting: XLR (3 pins)
- Stroomaansluiting: Powercon
- Aansluitspanning: 230Vac/50Hz
Afmetingen en gewicht
- Afmetingen: 220 x 270 x 115mm
- Gewicht: 2.2kg


















