Power Dynamics HS40 hoornluidspreker voor 100V omroepinstallaties
De Power Dynamics HS40 is een weerbestendige hoornluidspreker en daardoor geschikt voor vast installatie buiten. De HS40 heeft een geld van 40W en geniet daarnaast nog over enkele andere vermogentappings voor gebruik met een 100V versterker. Hij wordt gebracht inbegrepen een montagebeugel zodat hij na ontvangst regelrecht kan worden opgehangen.
100V Omroepinstallatie
De HS40 hoornluidspreker is uitstekend voor bedien in omroepinstallaties. Door de hoornvorm wordt het geluid over flinke afstand geprojecteerd teneinde op onder andere sportvelden, in fabriekshallen of bij bruggen de spreker extreem te verstaan is. Uiteraard is het ook misschien om muziek door de speakers te laten weergeven.
100V systeem
De HS40 is een speaker die ingezet dient te worden in een 100V geluidssysteem. Het winst van een 100V systeem is dat het hierbij eventueel is om de speaker met elkaar door te lussen wat de installatie regulair vereenvoudigt. Tevens is bij een 100V systeem de lengte van de speakerkabel niet van invloed op het signaal. Verlies door een lange speakerkabel is dus bij 100V systemen niet aan de orde.
Vragen? Neem voor meer informatie ofeen offerte op verhoudingen contact op met onzeklantendienst.
Kenmerken
- Hoog vermogen hoornluidspreker
- ABS plastic behuizing
- Weerbestendig, bekwaam voor installatie buiten
- Levering per stuk en inclusief montagebeugel
Specificaties
- Vermogentappings: 10, 20 & 40W
- Systeem: 100V
- Frequentiebereik: 400Hz – 10kHz
- SPL @ 1W/1m: 103dB
- IP rating: IP66
Afmetingen en massa
- Afmetingen: 315 x 207 x 368mm
- Gewicht: 3kg