Bedien je DMX lichteffecten via WiFi met deze BeamZ DMX interface
Met deze BeamZ DMX USB interface met WiFi wordt het bedienen van je DMX lichteffecten wel héél erg probleemloos. De interface wordt bezorgd inclusief downloadable software voor bediening vanaf een pc / laptop maar bovendien voor bediening vanaf een tablet. Voor bediening vanaf een computer of laptop is gratis Easy Stand Alone 2 BeamZ Edition (in expres-modus geen MIDI-besturing of 3D-visualiser) te downloaden en voor bediening vanaf een tablet kan Light Rider BeamZ edition gedownload worden. Omdat de interface voorzien is van WiFi kan de interface, en dus ook de lichtshow, draadloos via WiFi aangestuurd worden. De interface wordt normaal met 128 kanalen voor live / pc hanteer geleverd waarbij de mogelijkheid bestaat om het aantal kanalen via internet tegen betaling te vergroten naar max. 1024 kanalen. Voor stand alone toepassingen is de interface voorzien van 12 kanalen die ook online tegen betaling uit zijn te breiden tot max. 1024 kanalen. Naast de gratis te downloaden software kan ook, tegen betaling, andere software (bijvoorbeeld Sunlight, Lumidesk e.v.a) met de interface ingezet worden.
128 DMX kanalen
De interface wordt normaal bezorgd met 128 kanalen voor live/pc toepassingen en 12 kanalen voor stand alone toepassing. Uitbreiding van het aantal kanalen naar max. 1024 kanalen (2 universes) is tegen betaling toevallig. Dit alles kan handig via internet gedaan worden, transporteren is dus niet nodig. Voor upgrades of meer informatie over upgrades verwijzen wij je graag naar: de DMX soft website. (Voor upgrades en updates kiezen voor BEAMZ WIFI-USB)
Software
Met behulp van deze DMX interface kan op een eenvoudige methode via een pc, laptop of tablet DMX verlichting worden aangestuurd. Een lightjockey kan eenvoudig een dynamische lichtshow creëren zonder hiervoor meerdere controllers aan te hoeven schaffen. Een andere mogelijkheid is het voorprogrammeren van een lichtshow op een pc of laptop welke vervolgens geüpload kan worden naar de interface. De interface kan vervolgens geheel stand alone benuttigd worden waarbij chases of scenes comfortabel via de drukknoppen op de interface geselecteerd kunnen worden. Voor stand alone utiliseer zijn doorgaans bij levering 12 kanalen leverbaar met een max. van 1266 te programmeren stappen. De stand alone functie is dan bovendien uitmuntend voor bondige setups waarbij vooral statisch licht gewenst is. Voor de juiste DMX instellingen van je lampen kan via de software een fixture gedownload worden. Zodra de fixture voor jouw lamp(en) gedownload is weet de software accuraat hoe jouw lamp(en) via DMX aangestuurd moet(en) worden. Eenvoudiger kan het niet!
Kenmerken
- DMX-interface inclusief:
- Easy Stand Alone 2 voor pc of laptop (express mode: Geen MIDI control en 3D visualizer)
- Light Rider voor tablet
- Voor eenvoudige bediening van lichteffecten vanaf pc / laptop, tablet of smartphone
- Met WiFi voor draadloze bediening
- DMX-kanalen:
- Live: 128 (tegen betaling uitbreidbaar tot 1024)
- Stand alone: 128 (tegen betaling uitbreidbaar tot 1024)
- Besturingssysteem: Windows & Mac OS
- Wordt bezorgd met USB-kabel
Specificaties
- DMX-connector: 3-pins XLR
- Aansluitspanning: 5V (USB)
Afmetingen en belasting
- Afmetingen: 175 x 145 x 50mm
- Gewicht: 0.2kg