6-zone geluidsinstallatie met matrix versterker
Dat klinkt misschien ingewikkeld maar dat is het beschermd niet. Met deze versterker kan je 6 zones creëren die individueel qua volume in te stellen zijn. Matrix wil zeggen dat het eventueel is om zelf te selecteren waar je naar luistert. Zo zou de ene zone bijvoorbeeld naar muziek kunnen luisteren wat via Bluetooth gestreamd wordt terwijl een andere zone luistert naar de ingebouwde mp3 speler en weer een andere zone bijvoorbeeld naar een op de versterker aangesloten externe audiobron (zoals een cd speler, computer, radio, etc.). De set wordt gebracht inclusief 12 zwarte plafondspeakers die naar eigen inzicht over de zones verdeeld kunnen worden. Om de speakers aan te sluiten wordt 100 meter luidsprekerkabel bijgeleverd. Deze set is dan mede na ontvangst onmiddelijk te installeren in een kantoor, firma, showroom, etc.
100 volt
Het mooie van een 100 volt installatie zoals deze is dat je geen rekening hoeft te houden met de grootte van de speakerkabels doordat er nagenoeg geen verlies optreedt wanneer je lange kabels ingezet. Tevens kan je de speakers gezamenlijk doorverbinden, iets wat bij een conventioneel systeem onherroepelijk tot problemen leidt. Het aansluiten van een 100 volt systeem is standaard dan mede voldoende makkelijker en sneller te doen in vergelijking met een conventionele geluidsinstallatie.
Bluetooth en mp3
Het afspelen van muziek kan met deze installatie op meerdere manieren. Zo is het misschien om een draadloze verbinding te maken met een Bluetooth device zoals een smartphone, pc, laptop, etc. Muziek die je op het gekoppelde apparaat afspeelt wordt dan draadloos naar de installatie gestreamd. Een andere optie is de ingebouwde mp3 speler die mp3 muziek onmiddelijk vanaf een USB stick of SD kaart afspeelt.
Speakers
De set wordt geleverd inbegrepen 12 inbouw speakers die op een nette en discrete manier in een plafond ingebouwd kunnen worden. De speakers zijn voorzien van een 5.25” woofer en hebben een inbouwdiepte van slechts 74mm. De inbouwdiameter bedraagt 161mm. Indien gewenst kan het systeem uitgebreid worden met additionele speakers*.
Luidsprekerkabel
Voor het verbinden van de speakers met de versterker wordt de set overgedragen inclusief een rol van 100 meter dubbel geïsoleerde 100V luidsprekerkabel. Indien gewenst is het altijd misschien om extra speakerkabel bij te bestellen.
*Heb je liever een andere configuratie? Meer speakers, meer zones, (een combinatie met) speakers voor buiten, etc.? Neem dan gerust contact op met onze klantenservice voor de mogelijkheden.