BeamZ Professional Tiger 7RC beam moving head met 1 beam – Met 13

Oorspronkelijke prijs was: €799,00.Huidige prijs is: €699,00.

577.69 excl. btw

3 beoordelingen
Op voorraad — Voor 23:59 besteld, morgen in huis

LET OP: Je wordt doorverwezen naar Maxiaxi.com om de aankoop te voltooien en verlaat onze website.

Waarom kiezen voor MaxiAxi?

Bezorging in Nederland & België
Gratis verzending vanaf € 50,-
Gratis retourneren binnen 30 dagen
Veilig en vertrouwd achteraf betalen
Voor 22:00 besteld, morgen in huis

Professionele veerkracht in een veelzijdige moving head
De BeamZ Professional Tiger 7RC is jouw ticket naar een spectaculaire lichtshow. Deze moving head creëert haarscherpe lichtbundels van slechts 1°, waardoor het effect bijna lijkt op dat van een krachtige laser. De lamp van 230W schept verbluffende heldere lichtstralen die gegarandeerd de aandacht van je publiek trekken. Of je nu een club, café of evenementenlocatie hebt, de Tiger 7RC zorgt altijd voor een imposante performance.

Kleuren en effecten die indruk maken
Kleur is de sleutel tot elke geslaagde lichtshow, en met de Tiger 7RC zit je volledig mogelijkheid4. Deze moving head geniet over 13 beweegelijke kleuren en een beslissing met alleen de witte straal (open). Voeg daar een stroboscoopfunctie met instelbare snelheden aan toe, en je hebt een uiteenlopend scala aan visuele effecten thuis handbereik. Denk aan flagrante combinaties bijvoorbeeld roze, geel en blauw, afgewisseld met snelle strobe-effecten. Welke combinatie je mede kiest, de lichtshow die je maakt, belooft een waar succes te worden! 

Gobo’s en prisma’s voor dynamische patronen
De BeamZ Professional Tiger 7RC is ook uitgerust met 15 diverse gobo’s, waardoor je diverse patronen kunt projecteren. Dankzij de gobo-shake en de rotatiefunctie (zowel links- als rechtsom) voeg je dynamiek toe aan je lichtshow. Het natuurlijke daarbij is dat de moving head mede een roterend prisma heeft. Met 7 facetten kun je de gobo’s een additionele dimensie geven. Talloze keuzes voor een daverende lichtshow dus!

Van haarscherpe focus tot een diffuus frost effect
Een mooi extraatje van deze moving head is dat je gemotoriseerde focus tot je beschikking hebt en het frost filter kunt benuttigen voor een wazig effect. Zo pas jij afhankelijk van jouw locatie de scherpte van de lichtbundel aan, maar kun je er ook voor zorgen dat de lichtbundel een diffuus (onscherp) effect krijgt. 

Eenvoudige en uitgebreide aansturing
Voor de meest gewaardeerde grip over de moving head, besluit je voor DMX. De moving head kan worden aangestuurd via 16 of 20 kanalen. Met zowel 3- als 5-pins aansluitingen hoort bij hij in elke lichtsetup. Beschik je niet over een lichtbesturingstafel en wil je liever eenvoudiger aansturen? Kies dan voor de automatische programma’s of voor de handmatige keuze die je via het LCD scherm kunt kiezen. Aan jou de keuze!

Specificaties

Merk

Kleur