De Power Dynamics PBA60 is een 60W 100V versterker met mp3 speler, tuner en Bluetooth die voor menig toepassingen ingezet kan worden. Door de 100V mogelijkheid kunnen meerdere speakers aangesloten worden en kunnen langere speakerkabels ingezet worden zonder verlies. Ideaal voor bijvoorbeeld restaurants die een betrouwbare spreiding van het achtergrondgeluid willen realiseren.
Aansluitmogelijkheden
De PBA60 is voorzien van allerlei mogelijkheden voor het aansluiten van een audiobron. Een van deze mogelijkheden is Bluetooth. De versterker kan moeiteloos gekoppeld worden met een Bluetooth apparaat bijv. een tablet of telefoon. Zodra op het gekoppelde apparaat muziek wordt afgespeeld via zoals Spotify of Google play dan wordt deze muziek draadloos naar de versterker gestreamd. Zo heb je vanaf een telefoon of tablet gehele vrijheid én beheersing over de muziek.
Een andere mogelijkheid is de interne mp3 speler. Voor het luisteren naar de radio is een interne FM tuner aanwezig met een antenne / kabel aansluiting op de achterkant. En alsof dat nog niet veel is is de PBA60 voorzien van uiteenlopende lijningangen voor het aansluiten van vrijwel alle overige audiobronnen.
Voordeel van 100V
Ondanks dat de PBA60 ook benuttigd kan worden voor het aansturen van ‘gewone’ luidsprekers is hij met name ontworpen voor het aansturen van 100V luidsprekers. Het enorme voordeel van een 100V systeem is het minimale verlies bij langere kabels. Daar waar een conventioneel systeem al vaak vermogensverlies kent bij langere kabels is dit bij een 100V systeem nihil. Een ander groot voordeel ten opzichte van conventionele systemen is dat er zonder problemen diverse speakers aangesloten kunnen worden en dat deze speakers allemaal collectief doorgelust kunnen worden. Deze doorlusmogelijkheid is vooral met installeren een groot voordeel. Voor het aansluiten van meedere speakers of als je genoodzaakt bent om lange speakerkabels te gebruiken dan is een 100V systeem de juiste beslissing. Voor meer info over 100V verwijzen wij je naar onze blog.
Performance
- Vermogen: 60W
- 1 Koppelbare MOH (Music On Hold) uitgang
- Frequentiebereik: 50Hz – 18kHz
- Aansluitspanning: 230Vac/50Hz