Altijd jouw geliefde muziek of radiozender met de Audizio Rome
De Audizio Rome is een alles in één apparaat voor jouw muzikale genot. Hij lijkt op een nostalgisch radio maar ‘onder de kap’ is er niets nostalgisch aan, integendeel zelfs. Zo is het beneden andere een DAB radio met Bluetooth maar mede een internet radio / wifi radio waardoor de radio een zeer trendy en moderne radio is. De Rome is een relatief korte radio die je moeiteloos in de keuken of in je kantoor plaatst. Omdat de Rome voorzien is van 2 alarmen is hij ook goed als wekkerradio te benuttigen. De radio is voorzien van wifi, Bluetooth en DAB+ en daardoor is hij, op de stroomvoorziening na, draadloos te benuttigen waardoor je hem probleemloos kunt plaatsen en installeren. Geniet in of rondom je woning op verscheidene mogelijke manieren van jouw geliefde muziek of radiozender met de Audizio Rome.
DAB+ radio, internet radio en FM radio
Voor eenieder die met alle plezier naar de radio luistert is de Rome bepaald perfect. Hij is voorzien van DAB en DAB+ waardoor je je geliefde radiozender haarfijn kunt ontvangen in de hoogste klasse. Ook via internet heb je met de Rome de beschikking over duizenden radiozenders van over de hele leefomgeving. Voor alle niet digitale zenders is de Rome voorzien van een FM tuner zodat je bijvoorbeeld bovendien de lokale radiozender gewoon kunt beluisteren. Vanzelfsprekend kan je je gewaardeerde zenders wegbergen om ze eenvoudig terug te kunnen vinden.
Bluetooth
Naast radio is de Rome ook een Bleutooth speaker. Je maakt makkelijk een draadloze verbinding vanaf een telefoon, tablet of laptop en voor je het weet stream je muziek van bijvoorbeeld Spotify, Apple Music, Google Play Music, etc. naar de Rome. Zo bepaal je zelf naar welk nummer of welke artiest je luistert en geniet je van de sensationele stereo geluidskwaliteit die de Rome biedt.
Wifi
Om als internet radio te kunnen werken moet de Rome uiteraard, via het thuisnetwerk, met het internet verbonden worden. Dit kan met een kabel (LAN) maar ook draadloos door middel van wifi. Zodra de Rome met het thuisnetwerk verbonden is is het ook potentieel om via DLNA naar je eigen digitale muziekcollectie te luisteren als je deze bijvoorbeeld op een NAS hebt staan.
Overig
De Rome biedt naast al het bovenstaande nog meer. Zo kan je er een hoofdtelefoon op aansluiten indien je je omgeving niet tot last wilt zijn of je geen last van je omgeving wilt hebben. Ook is het misschien om een externe audiobron via de AUX in op de radio aan te sluiten. Daarnaast is het misschien om de Rome op een externe geluidsinstallatie aan te sluiten. Zo kan je een oude installatie gemakkelijk moderniseren waardoor je er weer optimaal gebruik van kunt maken met alle moderne technieken.
De Audizio Rome is een veelzijdig muzieksysteem in een compacte behuizing. Door zijn sublieme klankeigenschappen en krachtige geluid zijn losse componenten en forse speakers verleden tijd en kan je overal in en rondom woonhuis of kantoor genieten van jouw gewaardeerde muziek of radiozender.
Kenmerken
- DAB radio / DAB+ radio
- Internet radio via LAN of wifi
- Bluetooth speaker voor draadloos streamen
- Krachtig stereo geluid met zeer betrouwbare klank
- Groot 2,4 inch display met dimmer
- 99 voorkeuzezenders
- Automatische scanfunctie
- Wekker met 2 alarmen en sleeptimer
- DLNA (UPnP) compatible streaming
- Aansluiting voor hoofdtelefoon, AUX in en AUX uit
- Levering inclusief afstandsbediening
Specificaties
- Kleur: Wit
- Vermogen: 2x 25W (50W)
- Aansluiting hoofdtelefoon: 3,5mm jack
- Aansluiting lijn uitgang: 3,5mm jack
- Aansluiting lijn ingang: 3,5mm jack
- Aansluiting LAN: RJ45
- WIFI-verbinding: 802.11b/g/n
- Display: TFT kleurendisplay
- Aansluitspanning: 230Vac/50Hz
Afmetingen en gewicht
- Afmetingen: 300 x 135 x 120mm
- Gewicht: 2kg